احتمال دعوت مهدوی کیا و هاشمیان به تیم ملی

  علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران که برای حضور در کمیته معلولان و کمک های اجتماعی کنفدراسیون آسیا به مالزی سفر کرده است درجلسه ای با محمدبن همام رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار کرد.
به گزارش واحد مرکزی خبر کفاشیان به پایگاه خبری این کنفدراسیون گفت : دغدغه اصلی او در ابتدای ریاست در فدراسیون فوتبال اجرایی کردن اساسنامه جدید فدراسیون و رساندن تیم های مختلف ایران به جام جهانی بوده است .
وی افزود : ابتدا باید روند کار فدراسیون را با اساسنامه جدید هماهنگ می کردیم و شکل اداری بخش های مختلف و کمیته ها را منطبق می کردیم همچنین وقتی انتخاب شدم تیم های مختلف فوتبال ایران در مسیر صعود به جام جهانی بودند که باید پنج تیم مختلف را آماده می کردیم .
کفاشیان اظهارداشت : تیم های ملی فوتسال و فوتبال ساحلی توانستند به جام جهانی برسند و اینک سه تیم دیگر که تیم های ملی نوجوانان و جوانان باشند در مسیر صعود هستند که نیاز به تدارک و توجه خاصی دارند.
کفاشیان ضمن اظهار نارضایتی خود از لغو دو بازی دوستانه از سوی چارلتون و مصر گفت : آنها مسائل سیاسی را دلیل انصراف خود اعلام کردند که این دور از روابط رایج در ورزش و فوتبال و مناسبات فیفاست به همین دلیل ما شکایت خود را به فیفا و ای .اف .سی ارسال کرده ایم و منتظر پاسخ هستیم .
کفاشیان همچنین درباره احتمال دعوت دوباره بازیکنان با سابقه تیم ملی مانند مهدی مهدوی کیا وحید هاشیمان و علی کریمی نیز گفت : علی دایی سرمربی تیم ملی است و تصمیم با اوست . دایی گفته که این بازیکنان را زیرنظر خواهدگرفت و ممکن است آنها را دعوت کند.
رئیس فدراسیون فوتبال افزود : برخورد ما با علی کریمی هم درحد تذکر بود او از فدراسیون انتقاد کرد و ما به او تذکر دادیم که درباره مسائلی که به مدیریت تیم و فوتبال برمی گردد از اظهارنظر خودداری کند. اما حضور وی در تیم ملی بازهم به نظر سرمربی تیم ملی برمی گردد. کریمی در آن دوره با مصدومیت روبرو بود و حضور احتمالی اش در آینده به دایی بستگی دارد.
رئیس فدراسیون فوتبال تاکیدکرد البته یکی از اهداف دایی جوانگرایی در تیم ملی بود و اکنون معدل سنی تیم پایین تر از سال های گذشته شده است

/ 0 نظر / 7 بازدید