حضور در لیگ برتر ، حق سپاهان نوین است

مدیرعامل باشگاه سپاهان نوین وضع این تیم را برای حضور در فصل آینده لیگ برتر نامشخص اعلام کرد.
حمیدرضا کشاورزیان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر تاکید کرد : حضور در لیگ برتر حق مسلم اعضای تیم فوتبال سپاهان نوین است ، ولی دستور سازمانی و تشکیلاتی وزارت صنایع باعث این انتقال شده است .

وی با اشاره به درخواست نمایندگان خوزستان در مجلس از وزارت صنایع مبنی بر ماندن این تیم در خوزستان گفت : هنوز این موضوع قطعیت پیدا نکرده است و نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز پی گیر هستند تا بتوانند این تیم را به اصفهان برگردانند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان نوین خاطرنشان کرد : بعد از پایان رقابت های پلی آف لیگ برتر و حذف فولاد خوزستان ، نمایندگان این باشگاه از وزیر صنایع درخواستی مبنی بر انتقال تیم فوتبال سپاهان نوین به خوزستان را داشتند که این موضوع هم انجام شد.

حمیدرضا کشاورزیان با اشاره به نامه نگاری حسن کامران نماینده اصفهان به وزیر صنایع برای جلوگیری از این انتقال گفت : وزارت صنایع هنوز جوابیه ای درباره این نامه صادر نکرده است تا تکلیف این باشگاه مشخص شود .

وی گفت : تمرینات تیم فوتبال سپاهان نوین برای لیگ برتر شروع نشده است و تیم هم برای حضور در لیگ برتر بسته نشده است و باتوجه به اینکه لیگ برتر 10 روز دیگر شروع می شود هنور تیم فوتبال سپاهان نوین بسته نشده است .

مدیرعامل باشگاه سپاهان نوین با اشاره به آغاز لیگ دسته اول از مهرماه گفت : حضور سپاهان نوین در لیگ دسته یک قطعی است و فرصت کافی برای بستن تیم وجود دارد.

کشاورزیان تاکید کرد : برای حضور در لیگ برتر امید خود را از دست نداده ایم.
/ 0 نظر / 26 بازدید