تاکید بارسلونا بر روی اخلاقیات

لاپورتا: فصل جدید را با رویاهای جدید شروع می‌کنیم

 

رییس باشگاه بارسلونا پس از پیروزی پر گل 6 بر صفر تیمش برابر تیم اسکاتلندی هیبرنیان فصل آینده را دریچه‌ای جدید و فرصتی دوباره برای آبی و اناری‌پوشان دانست.

خوان لاپورتا که چندی پیش در آستانه برکناری از سمت ریاست باشگاه بارسلونا قرار داشت در گفت‌وگو با پایگاه اینترنتی SPORT.es گفت: ما فصل جدید را با اشتیاق واقعی، رویاهای جدید و یک چرخه نوین در مورد باشگاه، سرمربی تیم و بازیکنان آغاز کرده‌ایم.

لاپورتا افزود: بی‌صبرانه منتظر بارسلونای جدید و ظهور آن برای رقابت در فصل پیش‌رو هستیم. اگر بخواهیم به اهداف خود دست پیدا کنم باید سخت هم تلاش کنیم. بدون شک هدف ما قهرمانی در هر رقابتی است که در آن حضور پیدا می‌کنیم اما نخست تاکید من بر روی اخلاقیات کاری جدید‌مان است، فقط می‌توانم بگویم که کار و فعالیت‌های بیشتر و بیشتری در انتظارمان است.

لاپورتا در مورد بحث نقل و انتقالات تابستانی گفت: همه چیز در حال برنامه‌ریزی است. برخی از مسائل نقل وانتقالات حل و فصل شده‌اند و برخی هنوز باقی مانده‌اند اما وقتی مساله بارسلونا در میان باشد همواره فعالیتهای بیشتری در شرف وقوع خواهد بود.

رییس بارسلونا در پایان در مورد مساله حضور لیونل مسی در بازیهای المپیک خاطرنشان کرد: پیچیدگی‌های بسیاری در مورد مسائل قانونی وجود دارد. جدا از این مساله، ما هنوز به دنبال یک توافق دو جانبه برای حل این مساله هستیم چرا که ما همه عضوی از خانواده فوتبال هستیم.

...

/ 0 نظر / 9 بازدید