خطیبى: اماراتى ها از تیم ملى ما مى ترسند

  Image تنها لژیونر حاضر در اردوى تیم ملى فوتبال ایران در اسپانیا کسى جز رسول خطیبى نبود، رسول در نیمه راه، اردوى تیم ملى را ترک کرد و به ابوظبى برگشت تا به تعهداتش در قبال مدیران باشگاه الظفره عمل کرده باشد.
• صحبت در مورد حضور به موقع تو در اردوى اسپانیا زیاد بود، آیا از ابتدا در اردو شرکت داشتى یا در اواسط راه به آنها اضافه شدى؟
- نه. من  از همان ابتدا همراه ملى پوشان در اردوى اسپانیا بودم.
• اردو چه طور بود؟
- اردوى بسیار خوبى بود که در آن همه چیز از قبل برنامه ریزى شده بود. ما در اسپانیا وقتى مشخص شد که دیدار تدارکاتى نخواهیم داشت، روزانه ۳ جلسه تمرین مى کردیم، تمریناتى که باعث شد تا بچه ها ضمن رسیدن به آمادگى مطلوب به لحاظ هماهنگى نیز شرایط خوبى را بدست بیاورند.
• موضوع مصدومیت زانوى محسن خلیلى چه بود؟ چگونه اتفاق افتاد؟
- محسن زانویش درد مى کرد،  اما با این حال در یکى از جلسات تمرین تیم ملى شرکت کرد که این اتفاق ناگوار برایش پیش آمد که باعث ناراحتى همه بچه ها شد. من امیدوارم که محسن با انجام عمل جراحى بتواند هر چه زودتر به میادین فوتبال برگردد.
• چرا از نیمه راه، از اردوى تیم ملى جدا شدى؟
- پیش از اردو مسئولان تیم الظفره امارات، تنها با حضور من در اردوى اسپانیا موافقت کرده بودند که این موضوع را على دایى سرمربى تیم ملى ایران هم به خوبى مى دانست و به همین دلیل هم به من بعد از پایان اردوى اسپانیا اجازه داد که به ابوظبى و اردوى تیم الظفره برگردم.
• وضعیت تیم الظفره در حال حاضر چگونه است؟
- در حال حاضر مشغول انجام تمرینات هستیم و قرار است جمعه هفته آینده براى برگزارى یک اردوى ۲۱ روزه به آلمان برویم. ما در آلمان ۶ بازى تدارکاتى را در مقابل تیم هاى آلمانى برگزار خواهیم کرد.
• در حال حاضر به جز تو، کدام بازیکن ایرانى دیگر هم در اردوى الظفره حضور دارد؟
- به جز من تنها مهدى رجب  زاده در اردوى تیم الظفره حاضر است.
• نظر اماراتى ها در خصوص همگروهى دوباره با تیم ملى ایران در رقابتهاى مقدماتى جام جهانى چیست؟
- اماراتى ها همیشه از ما ترسیده و مى ترسند. آنها پس از بازگشت من به ابوظبى مدام از وضعیت تیم ملى ایران سؤال مى کردند و در بین سؤالات آنها ترس کاملاً نمایان بود

/ 0 نظر / 10 بازدید