مى خواهم ۶ ماه هوادار پرسپولیس باشم

پس از جراحى رضایت بخش در مونیخ
خلیلى:
مى خواهم ۶ ماه هوادار پرسپولیس باشم
186129.jpg
به نظر مى رسید روحیه محسن خلیلى پس از پاره شدن رباط صلیبى تضعیف شده باشد. او که در کلینیک هسینگ پارک به سر مى برد بعد از اینکه از نحوه عمل جراحى پایش خبردار شد، چشمانش برق زد.این روحیه مى تواند به محسن خلیلى در روند بهبوداش کمک کند. او از همین امروز که اولین مراحل فیزیوتراپى را آغاز کرده است در انتظار آینده است تا بتواند دوباره در مستطیل سبز همه را به وجد بیاورد. محسن نشان داده که فاصله اراده تا عمل اش زیاد نیست و ما هم منتظر این روز هستیم و براى خلیلى آرزوى سلامتى داریم.

حالت چطور است
خدا را شکر خوب هستم. تحت نظر پزشکان در حال انجام مراحل اولیه درمان ام هستم.
چندان هم ناراحت به نظر نمى رسى
بالاخره باید خدا را شکر کرد که عمل با موفقیت انجام شده. دکتر بوفیش از عمل جراحى راضى بوده و مى گوید مشکل خاصى ندارم.
فقط رباط پاره کردى یا آسیب دیگرى هم دیده اى
نه. خوشبختانه فقط رباط صلیبى ام آسیب دیده. در این شرایط اکثر فوتبالیست ها از ناحیه مینیسک هم آسیب مى بینند اما من دچار این مشکل نشده ام.
چند روز دیگر بسترى هستى
مرحله اول درمانم ۱۵- 10 روز طول مى کشد. فکر نمى کنم زودتر از این مرخصم کنند. اینجا همه امکانات در سطح خوبى است و مشکل خاصى وجود ندارد.
کى به تهران برمى گردى
بلافاصله بعد از اینکه مرخص شوم به تهران مى آیم. باید تا ۶ هفته دوره فیزیوتراپى را در تهران سپرى کنم و دوباره به مونیخ برگردم و ۶ هفته هم اینجا زیر نظر پزشکم به فیزیوتراپى ادامه دهم.
پس ۶ هفته تهران هستى و ۶ هفته هم مونیخ
بله. این روند تا زمانى که درمانم کامل شود باید ادامه داشته باشد. بااین مصدومیت باید خیلى جدى مواجه شد تا در زمان بازگشت به زمین فوتبال دوباره مشکلى ایجاد نشود.
فکر مى کنى چند وقت دیگر بتوانى دوباره بازى کنى
پزشکم گفته تا ۶ ماه آینده کاملاً خوب مى شوم. من هم تمام تلاشم را مى کنم تا در این مدت به طور کامل مصدومیتم برطرف شود.
اما این مصدومیت ضربه بدى به تو وارد کرد.
این مسأله امکان دارد براى هر بازیکنى انتفاق بیفتد اما به لطف خدا روحیه ام خیلى خوب است و به همه قول مى دهم قدرتمندتر از همیشه به فوتبال بازگردم.
ناراحت نیستى که از ابتداى لیگ نمى توانى براى پرسپولیس بازى کنى
ناراحت که هستم اما دلم با پرسپولیس است. مى خواهم حالا خودم را در جایگاه هواداران قرار بدهم تا بفهمم آنها چه احساسى دارند.

مینیسک خلیلى آسیب ندیده
جراحى محسن رضایت بخش بود
پاى محسن خلیلى زیر تیغ جراحان کلینیک بایرن مونیخ رفت تا او از امروز خود را براى روزهاى سخت بازگشت آماده کند. محمود رضا فاضلى که جواد نکونام را به همین کلینیک معرفى کرده بود هماهنگى هاى لازم براى جراحى محسن خلیلى را انجام داد. فاضلى در مورد شرایط محسن خلیلى مى گوید: دکتر بونیش که پزشک معالج محسن خلیلى است از نحوه عمل او راضى بود. خوشبختانه پارگى رباط صلیبى پاى محسن آسیبى به مینیسک او نرسانده که این خود جاى شکر دارد. محسن بعد از عمل تحت نظارت فیزیوتراپ است و پایش را خم و راست مى کند. این عمل در طول چند سال گذشته پیشرفت هاى زیادى داشته و محسن مى تواند با این شرایط تا ۱۵ - 10 روز آینده از کلینیک مرخص شود و به سایر کارهاى درمانى خود بپردازد. او باید به تقویت ماهیچه هاى پاى خود بپردازد. چون در عمل رباط صلیبى ماهیچه ها توان خود را تا حدود زیادى از دست مى دهند. ما هم امیدواریم که محسن هر چه زودتر سلامتى خود را به طور کامل به دست آورد و بتواند دوباره به فوتبال خود ادامه دهد.
مدیر برنامه هاى مهدى مهدوى کیا درباره کلینیک مونیخ مى گوید: این کلینیک محلى است که اعضاى تیم بایرن مونیخ و همینطور بازیکنان تیم ملى آلمان براى درمان به آن مراجعه مى کنند. مرته ساکر و تورستن فرینگس هم در همین کلینیک جراحى شدند. هنوز زمان دقیقى از سوى کادر پزشکى براى بازگشت محسن به فوتبال مشخص نشده است اما بهبودى این گونه آسیب دیدگى ها حداقل ۶ ماه زمان مى برد.

زرینه: خلیلى احتمالاً تا بهمن استراحت مى کند
 فرید زرینه پزشک پرسپولیس در مورد وضعیت محسن خلیلى مى گوید: تا زمانى که محسن خلیلى به ایران برنگردد نمى توان در مورد مصدومیتش اظهار نظر کرد اما به نظر من وى تا بهمن قادر به بازى کردن براى پرسپولیس نیست.
خلیلى در آلمان تحت عمل جراحى رباط صلیبى قرار گرفته است و معمولا در چنین شرایطى باید یک ماه بعد از عمل نظر نهایى را در خصوص زمان دقیق بازگشت بازیکن اعلام کرد اما به نظر من محسن خلیلى مى تواند از بهمن ماه در ترکیب پرسپولیس قرار بگیرد. در بازگشت خلیلى به ایران، با وى جلسه اى خواهیم داشت و زمان دقیق حضور او را اعلام مى کنیم. خلیلى یکى از بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس است و باید شرایطى ایجاد شود که کادر فنى بتواند از وى در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند.

/ 2 نظر / 10 بازدید
یوسف

وبلاگ قشنگی داری به ما هم سر بزن خوشحال میشم[گل][گل]

mojabah

سلام در ابتدا میخواهم به امام و تمام برادرن بسیجیم سلام گرمی بکنم. چند رور است که از بانک صادرات نمیتوانم پولم را بگیرم. گفتند تحت بر رسی‌ ۲ تا ۳ میلیون حسابها و گردآوری مشخصات صاحبان این حسابها هستند. تعجب می‌کنم چرا حتی از خودپرداز هم نمیتوانام پول بگیرم. شنیدم چندین میلیون دلار پول‌های بانک صادرات را آقایان دزدیدند و بانک مرکزی را هم تحریم کردند. آیا بانک مرکزی تحریم شده یا دزدیهای این آقایان وسعت گرفته؟ یا امام این احمدی‌نژاد و در و دسته‌اش را بندازید زندان تا دست از این دزدیها بر دارند. پول ما مقام زیاد ایشان و همبستگانشن را کور کرده است.«يَخْضَمُونَ مَالَ اللَّهِ خِضْمَةَ الْإِبِلِ نِبْتَةَ الرَّبِيعِ»(نهج‏البلاغه، خطبه 3) بعضي‌ها طوري از بيت المال مصرف مي‌كنند و آن قدر حيف و ميل مي‌كنند كه انگار شتر به علف تازه رسيده است.